Kihlveod – Inglise kuningliku pere oraakel?

Sport ning kihlveod on loomulikult klassika, ent kas see ei muutu ajapikku mitte igavaks? Tõelised spordisõbrad ütlevad igatahes, et kindlasti mitte, ent mida peaks tegema teised, kes tahaksid ennustustest osa võtta, ent ei soovi enam palli põrgatamist või triblamist jälgida? Inglastel on asi ammu selge – tuleb teha panuseid kuningliku pere kohta. Read More “Kihlveod – Inglise kuningliku pere oraakel?”

Spordiennustused

Spordi peale kihlvedude sõlmimine on hinnatud meelelahutus juba antiikajast saadik. Arvatakse, et kihlvedusid hakati sõlmima Euroopa aladel, kust need üle maailma levisid. Tänapäeval toob kihlvedude korraldamine kasiinodele ja kihlveokontoritele hämmastavalt suurt tulu, mistõttu muutub panuste tegemine järjest populaarsemaks kogu maailmas.

Read More “Spordiennustused”

Book of Ra

Book of Ra ja selle noorem õde Book of Ra Deluxe on ilmselt populaarseimad mänguautomaatide mängud terves maailmas. Keegi ei oska nende fenomeni seletada, ehk öelda, miks just neid mänge eelistavad mängida pea kõik, kes kasvõi kordki on jala kasiinosse tõstnud. Võimalik, et mäng kutsub oma graafkaga ning ka võimalus saada tasuta spinne on suurem kui teistel mängudel. Read More “Book of Ra”

Kaardimängud kasiinodes

Kaardimängud on olnud suurepärane ajaviide juba 9. sajandist, mil Hiinas mõeldi välja esimesed mängukaardid. Möödunud on hulk aega, ent mängukaartide roll meie ühiskonnas on muutunud veel suuremaks, kui see oli keskajal või enne seda. Kaarte kasutatakse nii mängimiseks kui ka muusuguseks meelelahutuseks nagu seda teevad mustkunstnikud. Kaarte kasutatakse sisekujunduses ning lihtsalt kaardimajade ehitamiseks. Read More “Kaardimängud kasiinodes”