Book of Ra mängu kirjeldus

Book of Ra on üks mängijate seas austatumaid slotimänge, mis sai tuntuks esialgu tavakasiinodes ja sealt on ta edasi liikunud nii Windowsi mobiilsetesse kasiinodesse kui ka online kasiinodesse. See 5 rulliku ja 9 võidureaga Novomaticu poolt loodud slotimäng on eelkäijaks sellisele mängule nagu Book of Ra Deluxe. Kui sulle see mäng meeldib, siis tasub järele vaadata ka Book of Ra 6.

Seikluslik taustamaailm

Just lugu, mis selle slotiga kaasas käib, muudab selle mängu atraktiivseks. Mäng põhineb lool seiklejast ja avastajast, kes rändab Ameerikast Egiptusesse, lootes seal leida sajanditevanune raamat “Book of Ra”, mis on peidetud kuhugi püramiidide sügavustesse. Nii toob selline teemavalik omavahel kokku iidse Egiptuse, mütoloogia ja kaasaja seiklejahinged ning võimaldab kogeda pinevust, müstikat ja ohtu – kõike seda ühes slotis. Nii et pole ka ime, et mäng Book of Ra internetis (ja ka mujal) niivõrd suureks hitiks on osutunud.

Egiptuse sümbolid

Mäng kasutab Egiptuse – teemalisi sümboleid, nagu näiteks Sfinks, kuldsed kujud, Tutanhamon, ellujäämise kunsti valdav püha skarabeuse mardikas ja loomulikult Indiana Jones’ilik peategelane, kes Ra raamatut otsib. Lisaks on kasutusel ka pokkerimängu kaardipakist tuntud A, K, Q, J ja 10. Book of Ra ise on nii metsik sümbol “wild” kui ka tavasümbol “scatter”. “Wild” sümbolina asendab see ükskõik mis muu sümboli, et luua sobivusel võidukombinatsioon. Põhijackpoti võitmiseks tuleb saada ritta 5 avastajat või 5 Book of Ra – d.

10 tasuta keerutust

Kui mängija saab rullikutele 3 või enam Book of Ra sümbolit, avab see talle 10 tasuta lisakeerutusega boonusringi. Seda ringi on tervitamas laienev wild, mis võib laieneda kuni 3 – le asukohale, juhul kui on võimalus võiduks. Kõikvõimalikest mitteallalaaditavatest slottidest on mäng Book of Ra internetis üks mu lemmikuid, kuna selle tasuta keerutuste boonus on minu arvates jätkuvalt üpris unikaalne.

Ebatavalised panuste määrad

See slotimäng pakub panustamisvariante 1-st kuni 900 mündini. Seega, kui mängid isegi väikese eelarvega, sobib see slot sulle suurepäraselt.

Lõppsõna

Nii Book of Ra kui ka sellele lisandunud Deluxe versioon on mõlemad üpris muutlikud ja tasub arvestada, et ilmselt tuleb sageli ette pikki kuivi perioode, ilma eriliste võitudeta. Samas kui õnnestub võita, siis üpris korralikke summasid. Seega kui su pangas pole väga palju ressursse, siis tasub mängida väikeste panustega. Kui su eesmärk on mängida lihtsat ja elamust pakkuvat slotimängu, siis see mäng on mõeldud just sulle!