Book of Ra

Book of Ra ja selle noorem õde Book of Ra Deluxe on ilmselt populaarseimad mänguautomaatide mängud terves maailmas. Keegi ei oska nende fenomeni seletada, ehk öelda, miks just neid mänge eelistavad mängida pea kõik, kes kasvõi kordki on jala kasiinosse tõstnud. Võimalik, et mäng kutsub oma graafkaga ning ka võimalus saada tasuta spinne on suurem kui teistel mängudel.

Huvitav on see, et algul olid mänguautomaadid üks kõige ebapopulaarsemaid asju, mis kasiinodes olid. Seega vahest on just nutikalt loodud hasartmängud viinud selleni, et mänguautomaadid moodustavad nüüd kasiinode sissetulekust suurima osa.
Mängust
Book of Ra mängul on 10 panuseliini ja viis rullikut ning see võlub mängijaid kõige otsesemas mõttes. Mängu populaarsusel on suur osa selles, et see on mängijate suhtes helde ehk väljamaksed kõiguvad mõnekümnest kuni mitmesaja euroni ning sealjuures võidab pea igaüks, kes julgeb oma õnne proovile panna.
Sel aastal tähistab mäng oma kümnendat sünnipäeva, mis tähendab, et selle aja jooksul on mäng läbi teinud ka mõningad muutused. Kuigi inimestele muutused üldiselt ei meeldi, aitab see mängu edetabelite tipus hoida.
Kuidas mängida?
On arusaadav, et 21. sajandil on mängu mängimiseks ja võitude kogumiseks erinevaid võimalusi.

Kasiinos või mängusaalis. Kõige levinum viis oma võidu taga ajamiseks on Book of Ra mänguautomaat. Panuseid ning koefitsiente on väga erinevaid nii neile, kes soovivad vaid pisku peale mängida ja ka neile, kes soovivad täispangale minna.
Internetis. Internetis mängides oled sa ühes seltskonnas tuhandete teistega, kellele see mäng meeldib. Internetis mängimisel on palju plusse, näiteks ei ole tarvis majast väljuda või võib õnne katsuda mõnes muus endale sobivas atmosfääris.
Mängida võib raha peale või niisama. Tasuta versiooni soovitame kõigile, kes soovivad teada saada, kas mäng neile meeldib. See on lihtsaim ning kindlaim moodus, kuidas mängumaailmaga tutvust teha.