Kaardimängud kasiinodes

Kaardimängud on olnud suurepärane ajaviide juba 9. sajandist, mil Hiinas mõeldi välja esimesed mängukaardid. Möödunud on hulk aega, ent mängukaartide roll meie ühiskonnas on muutunud veel suuremaks, kui see oli keskajal või enne seda. Kaarte kasutatakse nii mängimiseks kui ka muusuguseks meelelahutuseks nagu seda teevad mustkunstnikud. Kaarte kasutatakse sisekujunduses ning lihtsalt kaardimajade ehitamiseks.

Kõige paremini oskab kaartide rolli hinnata see, kes on kasvõi korra elus kasiinos pokkerit mänginud ning tundnud adrenaliini, mis tekib sellises kohas panuse peale kaarte mängides. On kaardimänge, mis on inimesi miljonärideks teinud. Allpool tutvustan populaarsemaid kaardimänge ning väikseid nippe, kuidas neist edukamalt osa võtta.

Pokker

Paljud ei teagi, et pokkeri nimetuse taha on koondunud üle 100 erineva kaardimängu. Need erinevad üksteisest kõiksuguste nüansside poolest, kuigi eesmärk ja olemus on kõigil sama. Kõige populaarsemad pokkeri liigid on Omaha ja Texas Hold’em. Oma võidukäiku alustas pokker 20. sajandil ning võime kindlalt öelda, et tänapäeval on see maailma populaarseim kaardimäng, mida mängitakse kõiksugustes kohtades. Pokkeriturniiridel on suurte võitudeni jõudnud paljud ning jutt pole sadadest või tuhandetest vaid pigem miljonite eurode suurustest võitudest.

Blackjack

Algul polnud see mäng kuigi populaarne, nii et kasiino maksis külastajatele koguni peale, et keegi seda mängiks. Tänapäeval tunduks see absurdne, kuna tänapäeval nähakse blackjacki mänguna, kus ka tõesti võib raha võita. Hulk inimesi usuvad, et see pole kõigest müüt vaid tõde. Blackjacki võib mängida erinevates kasiinodes, mänguautomaatides ja ka internetis, kus ei peagi alati päris raha peale mängima.

Need kaks mängu pole populaarsed mitte ainult kasiinodes, vaid ka mujal. Kui esiti võivad need keerulised tunduda, siis tegelikult saab mängudest kiiresti aru ning kiiresti võib jõuda heade tulemusteni.

https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=834