Parimad spordikihlveod!

Inimesed on alati soovinud valida parima, kuid kuna igaühel on omad vaated, mis toote või teenuse paremaks muudavad, on hinnang alati subjektiivne. See käib nii töö, puhkuse, vaba aja veetmise võimaluste kui ka spordi kohta.

Mõned teevad ise sporti, kuid mõned soovivad teistele kaasa elada, mis võib isegi hasartsem olla. Spordifännid sõlmivad kihlvedusid enamasti mitte raha, vaid rahulolu pärast. Kihlvedusid saab sõlmida nii netiportaalides kui ka kasiinodes või spordibaarides. Kuidas siis aru saada, milline kihlveokontor on parim?

Millest alustada?

Endale sobivaima kihlveokorraldaja leidmiseks tuleb läbi viia väike uuring, et tutvuda valikuga ning näha, kuidas ennustustes osaleda saab. Tuletame meelde, et valida tuleb selline kihlveokorraldaja, kellel on õigus Eestis tegutseda ning kellele on väljastatud kehtiv hasartmänguluba.

 

Seejärel tuleb sobiv lihtsalt välja valida. Eestis on populaarseimad Betsafe, Olybet, Optibet, aga ka Euroopas tuntuim Unibet totalisator. Kui olete valikuga tutvunud, võitegi kõige sobivama ning mugavama välja valida. Mõni valib portaali selle järgi, kui arusaadav on nende koduleht, mõni selle järgi, millise ettevõttega tal juba kokkupuuteid on. Peamine on see, et inimesele jääb valikuvariant, kelle juures oma õnne proovida.

Kuidas alustada?

Tehnoloogiaajastul tuleb öelda aitäh selle eest, et kõigele pääseb kiirelt ja lihtsalt ligi. Alustuseks tuleb endale luua kasutajakonto. See on lubatud ainult isikutele, kes on vähemalt 21 aasta vanused. Siis tuleb teha kontole esimene sissemakse. Minimaalsed ja maksimaalsed sissemaksete summad võivad erinevates portaalides erineda ning selle leiab vastavalt kodulehelt. Enamasti on kõige väiksem sissemakse 10 eurot. Kui see tehtud, võidki panustamist alustada! Leia endale sobivaim spordiliik, vali mäng ning tee panus. Nüüd jääb üle vaid tulemust oodata!

Strateegia või õnn?

 

Mängijaid on kahte tüüpi. Ühed arvavad, et piisab vaid kõhutundest ja kõik muu on saatuse käes, kuid teised peavad oluliseks strateegiat ja statistikat. Kuidas ka ei oleks, peamine on eesmärk ehk puhata ning rõõmu tunda. Millist tüüpi mängija oled sina?