RULETT JA SELLEGA SEOTUD STRATEEGIAD

Rulett tundub esmapilgul lihtne ja lollikindel mäng: paned oma panused kas numbrile, numbrite kombinatsioonidele või värvile ja diiler paneb ruletiratta keerlema ning kuuli sinna otsa. Paistab, et midagi enamat siin mängus ju väga olla ei saa, kuna kuul maandub igal korral täiesti suvalisse kohta ja litsentsiga kasiinod mängijaid ju ei peta?

Peaaegu õige – samas on iga hasartmängu puhul alati neid, kes püüavad matemaatiliste tehete abil kasiinot üle kavaldada. Nii ongi sündinud erinevad strateegiad ja toongi täna siin välja mõned, mida saab rakendada populaarses lauamängus nimega rulett ja millest te ehk vähem kuulnud olete kui nt Martingle’i strateegiast.

JAMES BONDI STRATEEGIA

James Bondi ruletistrateegia on üpris lihtsa ülesehitusega ning selle kasutamiseks on sul vaja panusteks vähemalt 200 euri. Strateegia mudel töötab nii:

Tuleb teha 140 eurine panus kõrgetele numbritele (19-36), 50 eur kuuele numbrile 13-18 ja 10 eur kindlustuseks nullile.

Võimalikud tulemused:

Kui võidab number 19 – 36, on võidutulu 80 eur.
Kui võidab 1 numbritest 13 – 18, on võidutulu 100 eur.
Kui võidab 0, saad 160 eur tulu.
Kui võidab üks numbritest 1 – 12, kaotad sa oma panustatud raha ja James Bondi strateegia näeb ette, et mängiksid edasi Martingale’i strateegia põhjal ja tõstaksid panust.

Kui rulett sulle selle strateegiaga suure võidu toob, on soovitatav mängust selleks päevaks väjuda. Samuti tasub seda süsteemi ainult siis proovida, kui sul on sellega riskimiseks piisavalt vahendeid, sest kaotusringid võivad mõnikord päris pikalt kesta, enne kui õnn naeratab.

MUSTA JA PUNASE STRATEEGIA

Seda peetakse ruletis üpris efektiivseks ja see rõõmustab kõiki neid, kellel pole nii palju raha, et Martingale’i strateegiat kasutada, kus tuleb oma kaotatud panuseid iga järgneva ringiga duubeldada.

Nagu ka nimi ütleb, tuleb musta ja punase strateegias teha panuseid punasele ja mustale. Panustamissessioon algab sinu 5 eurose panusega sinu valitud värvile. Sa pead 5 euroseid panuseid tegema samale värvile, kuni kaotad 2 korda järjest. Kui see juhtub ja rulett toob endaga kaks korda järjest värvi, millele sa ei panustanud, tuleb sul edaspidi oma algselt valitud värvile panustada 10 eurot. Seda siis kuni sa võidad kaks korda järjest või kaotad kaks korda järjest. Kui sa võidad 2 korda järjest, pead sa oma edasised panused alandama uuesti 5 eurole, kui aga kaotad 5 korda järjest, pead tõstma panused 15 eurole.

See jada näeks siis välja nii: 5€, 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€.

Seda strateegiat saab ka mängida algse panusega 1€, olenevalt mängija rahalistest võimalustest. Sellisel juhul näeks jada välja selline: 1€, 2€, 3€, 4€, 5€, 6€, 8€, 10€.

Vedamise korral peaks tegu olema üpris tulusa strateegiaga, kuid siin tasub olla alati ettevaatlik – kui ikka üldse ei lähe hästi, siis ei tasu lõputult edasi mängida. Rulett on hea meelelahutuslik mäng ja kui oma piire tead, siis ei saa asi väga käest ära minna. Seega vastutustundlikku mängimist soovides ja järgmine kord juba uutel teemadel!