Rulett, prantsuse auraga mäng  

Ruletti mängides võib tunda prantsuse šarmi. Mäng sai peagi pärast väljamõtlemist üheks tuntuimaks kasiinomänguks kogu maailmas. Tema häll on 18. sajandi Prantsusmaa.

Oma võidukäiku Euroopas ja ookeani taga alustas see järgmisel sajandil. Aja jooksul on mängureeglid pisut muutnud, ent põhimõte on jäänud täpselt samaks kui alguses. See käib nõnda – ratas pannakse pöörlema, pöörlemissuunaga vastupidiselt pannakse sellele jooksma pallike. Kus pall peatub? See on juba mängija ära arvata – on see number paaris või paaritu või tasku punane või must.

 

Kui olete põnevusfilmide sõber, olete ilmselt igas teises filmis näinud peakangelast, kes ei laseks mööda võimalust kasiinosse astuda ning ratas käima tõmmata.

 

Kas aga teadsite, et kasutusel on erinevad ruletirattad? Euroopa ning USA rattad erinevad üksteisest taskute arvu poolest. Kui Euroopa kasiinodes näeb ruletirattal 37 erinevat taskut, siis Ameerikas on neid 38. Pange tähele – Euroopa versioonil on suurem võiduvõimalus, kuna nulltaskuid, mille puhul on võitjaks üldiselt kasiino, on ainult üks.

 

Optimistid arvavad, et on võimalik statistiliselt välja arvutada, milline number või värv järgmisena võidab. Juba aastakümneid on erinevate valemitega püütud tõestada, et mängu tulemust saab ette näha. Realistid on aga endale tunnistanud, et tulemus sõltub ainult õnnest ning õnnemänguna nad seda võtavadki. Nad näevad seda kui lõõgastavat mängu, kus pole tarvis palju mõelda ning arvestada.

https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=741

Need, kes oma jala kasiinodesse juba tõstavad, proovivad kahtlemata oma õnne ka ruletirattal järele. Ruletilaua juurde koguneb tihti suur hulk mängijaid. Kui küsida inimestelt, mida ei tohiks kasiinodest kindlasti ära võtta, siis oleks üks esimesi vastuseid kindlasti rulett. Suuremates kasiinodes on enamasti mitu ruletilauda, kuna kasiinode omanikud teavad, et iga laud meelitab enda juurde paraja seltskonna.

 

 

Enne kui hakkate mängima, uurige, milliseid ruletiliike maailmas on. Lisaks Euroopa ja USA erinevale ruletilauale on igal kasiinol mõni eripärane reegel. Kui olete algaja, siis võite internetis kõiksugu versioonid tasuta läbi proovida. Nii leiate endale kõige meeldivama.