Veidrused, millele ennustusi tehakse

Oleme harjunud, et kihlveod on meele lahutamise, adrenaliini kogemise või raha tegemise viis, mis on enamasti seotud spordiga. Populaarsemad alad erinevad riigiti, kuid näiteks jalgpalli MM ajal on töised ajad kogu maailma kihlveoportaalidel.

Kas teadsite, et Inglismaal on spordi järel teisel kohal panuste tegemine kuningliku pere toimetamistele? Panuseid tehakse nii kuninganna hüvastijätu sõnadele kui ka printsi pulmadele või kantud rõivastele. Usute või mitte, kuid need pole kõige veidramad asjad, millele inimesed on valmis oma raha panustama.

Ühelt poolt on veider oma ennustust teha maailma lõpu peale, kuna võib juhtuda, et võidu korral ei saa te oma raha kuidagi kätte, kuna maailma enam pole, ent sellised pisiasjad ei tähenda, et kihlveokontorid panuseid vastu ei võtaks. Panuse võib teha näiteks sellele, millist paika tabab võõras taevakeha või kus toimub konflikt maavälise eluga. Austraaliat loetakse maailmalõpu alguskohaks tõenäosusega 17/10, USA koefitsient on 10/3, kuid Uus-Meremaa ja Suurbritannia koefitsient on 33/1.

Hiina eristub ka muudeski valdkondades veidrustega ning kihlveodki pole siinkohal erand. Taivanis, mis on Hiinale kuuluv saar, on võimalik oma panus teha… haiglapatsientide surmale. Võid valida patsiendi, kellele panus teha ning kui ta elab alla kuu aja, oled kaotaja, aga kui elab kauem, saad panusesumma kolmekordselt tagasi. Vahest tuli idee sellisteks mängudeks haigetelt endilt?

Omajagu must on ka järgmine võimalus – millisele linnale viskab Põhja-Korea aatompommi? Loogilisemate variantide seas nagu Moskva ja London on ka inimesi, kes ütlevad, et pommilöögi saab hoopis Ibiza. Tõe huvides tuleb mainida, et Põhja-Korea liidri ekstentrilised sammud on kihlveokontoritele kui magus mesi ning riigi ning Kim Jong-Uni kohta on juba loendamatuid eri kihlvedusid korraldatud. Näiteks ennustatakse, kas ta ostab mõne Inglise jalgpalliklubi või kutsub USA presidendi Donald Trumpi golfi mängima. Kahtlemata on see parem variant kui aatompommi heitmine.

Kihlveod on hinnas ka popkultuuri austajate seas. Võite teha panuse sellele, kes poistebändist One Direction esimesena bändist lahkub või kes siis lõpuks Troonide Mängu seitsmest kuningriigist peale jääb.

Milliseid veidrusi pakuksid kihlveokontoritele välja sina?

https://www.optibet.ee/et/spordiennustus/